AnasayfaPortalKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   26/3/2008, 19:11

ulan adamlar kudurmuş köpekten beterler yiyip içip kuduruyolar hayvan desem hayvan bile ekmek yediği kapıya ihanet etmez bunlar hayvandanda beter ulan elime geçerseniz neyse forum olduğu için gerisine terbiyem müsade etmez bigün belanızı bulacaksınız bu memleketten adiler şerefsizler
Kullanıcı profilini gör
NaShit
Kurucu
Kurucu

Erkek
Lakap : SatiRist

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   27/3/2008, 01:44

KadiR'cim bu demokRasiyi bahane edeRek başımıza deRt yapan "küReseL güçLeR" ne bizim bu hainLeRi göndeRmemize izin veRiRLeR ne de onLaRın teRketmesine..Ama Avrupa'ya baktığın zaman İspanya,
İngiLteRe ve İtaLya'da da bu soRunLaRı göRmemize kaRşın adamLaR istedikLeRi gibi paRtiLeRi kapatıp,
iLgisi oLanLaRı diRekt içeRi aLabiLiyoRLaR..Ama işte dedim ya oRası AvRupa buRası TüRkiye..
Türkiye'nin başı hiçbiR zaman deRtsiz bıRakıLmamış ki şimdi bıRakıLsın..EğeR bi kuRtuLuş isteniosa bunun tek yoLu ekonomik bağımsızLığı sağLamaktıR! Aksi haLde sadece mecLise değiL iLeRde
iktidaRa da köpek kokusu buLaşıR..

Kullanıcı profilini gör http://www.uiforum.tk
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   27/3/2008, 10:15

haklısın be naşitim avrupada devleti tehdit edici böyle durumlarda tehdit edenleri hemen içeri alabiliyorlar ama bizim ülkeye gelince rafa kalkan insan hakları ve demokrasi türkiyenin önüne sunuluyor bizim türk politikacılarda diyemiyor sizene bu bizim içişlerimizi ilgilendiren bir konudur diye ne demiş atalarımız bizim politikacıların kar damarı çatlamadıkça ar damarı çatlamaz SmileSmile işte bizimkilerde böyle şu memleketin başına geçecek doğru vatansever bir adam yokmu anlamadım gitti valla bizim ülkede bişey olunca hemen insan hakları konusu raflarda çıkarılıyo ama onlarda bişey olunca insan hakları hak getire abd ırakta kaç insan hakkı ihlali yaptı belirsiz yada israil filistinde hergün çocuk kadın öldürür BM bu olanları kınama açıklaması bile yapamıyor neyse herşeyde vardır bir hayır
Kullanıcı profilini gör
Eren Dogan
Seviye 2
Seviye 2

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   29/3/2008, 02:51

KADİRİM bu ne şiddet bu celal Smile

her halde hepimizin en muzdarip olduğu bir konudur bu.. gözümüzün içine baka baka bunları söylerken aslında onları bir kaşık suda boğmak istediğimizinde farkındalar...

ama biz böyle yapmayalım kadirim kendimize olan öz güveni kaybetmiyelim... bu memleket o kadar ucuza mı kuruldu ki o kadar ucuza yıkılsın...

hani demişsin ya her şeyde bi hayır vardır diye bence bu adamların mecliste olmalarıda bir bakıma iyi oluyo çünkü hakikaten onlar bile bazen PKK ile karşı karşıya kalıyorlar bence bu süreç ilerleyen zamanda DTP de bir yıpranmaya sebep olacaktır..bunlara karşı bile çareyi önce demokraside aramak dışarıya karşıda elimizi güçlendirecektir.. ispanya da ingiltere de bu insanlar temel haklardan ve dolaylı azınlık haklarından olabildiğince yararlanabildiği için terör içlerinde çok küçük bir grubu oluşturuyor ve Dünya kamoyuna karşıda ellerini güçlendiriyor.. ama biz maalesef bazı şeyleri yanlış yaptık orayı anlayamadık ve onları yalnız bıraktık şimdi de nasıl gönüllerini alırız diye uğraşıyoruz ama olacak ben inanıyorum bizden sonraki kuşak terörü tarih kitaplarından okuyacak..
Kullanıcı profilini gör
kopuk_61100
Seviye 2
Seviye 2

Erkek

MesajKonu: şiiiiiiiii   29/3/2008, 13:45

kardeşlerim ben Türk doğdum öle öleceğim
değilim diyen bıraksın
Türk ile kendini ayrı hisseden o sülaylenin farklı olduğunu kim incelemiş
kim araştırmış çok merak ediyorum
bunlar sadece bütünlüğe karşı bir durum
biz bunu biliyoruz ama üç beş çapulcuya da
bırakacak vatanımız değil toprak tozumuz bile yok
ben diyorum Türk'den farklı olduğunu iddaa eden varsa
gelsin ispatlasın elini öpeyim
yok ispatlayamazsa ..... anasını da alsın
birdaha araştırsın
moda oldu arkadaş sülaylenin biri çıkar
ben ayı bir ırkım der
öteki çıkar alevi mi nedir
biz ayrı bir mezhebiz der
utanmasa ayrı bir diniz diyecek
ne oluyor bu millete
farklı olmak bu kadar mı hoşuna gidiyor milletin
uyan türkiyenin müslümanları uyan da evveline dön
dön ki kimin evvelden ne olduğu
şimdi ise ne olduğu belli olsun
Kullanıcı profilini gör
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   2/4/2008, 20:26

yaw eren kardeşim bu adamlar yiyip içip memlekete sarıyolar istedikleri bağımsızlıksa alamayacaklarını öğrenmiş olmaları lazım yeter ya artık bu dtplilerden çektiğimiz adamlar sallıyo sıçıyolar ülkemizi karalamak için demokrasiyle felan çözüleceğine olan inancım kalmadı artık eren kardeş hayırlısı olsun ama üzülüyorum bu durumlara bu ülkede kendini diye tanıtanın bile yakında suç işlediğini söyleyip içeri alacaklarından korkuyorum ama hayırlısı dediğin gibi kolay kurulmadı bu memleket üç beş çapulcuyada bırakacak değiliz ha anlamadığım bir nokta daha var hem bu ülkenin sağlık hizmetlerinden faydalanırlar hem mecliste vekil maaşı alırlar en az 8milyar ondan sonra ülkeyi kötülerler madembeğenmiyon neden bu ülkenin nimetlerinden faydalanıyosun utanınnnnnnnnnnnnnnnn
Kullanıcı profilini gör
kopuk_61100
Seviye 2
Seviye 2

Erkek

MesajKonu: şiiiiiiiii   8/4/2008, 20:51

kadirim atalarımızında dediği gibi

TÜRK'sen öğün , değilsen itaat et köpek

heralde bu laf yeter be kanka
Kullanıcı profilini gör
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   9/4/2008, 17:01

kardeş inş bu memleket düzelir inş toparlarız bu memleketi hayırlısı olsun bu köpekleşen beyinlerin birgün canına okuyacağız kardeşler
Kullanıcı profilini gör
kadiralp
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   24/4/2008, 22:52

bu aralar dtpli köpeklerin pek sesi çıkmıyo herhalde benim iletileri gördüler SmileSmile hayırlısı olsun ama bu memlekete ihanet eden nasılsa bu memleketten kurşunuda yiyecektir
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)   

köpekleşen beyinlere kanlı kurşun sıkılsın(pkk ve dtp anladınız siz onu):)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası