AnasayfaPortalKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

11 Çılgın Genç

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
bertug
Yönetici
Yönetici

Erkek
Lakap : berkut

MesajKonu: 11 Çılgın Genç   12/3/2008, 20:56

İşte ilk unutulmaz anımız.
25.01.2008 tarihinde saat 1 gibi toplanmaya başlayan macera perestler saat 01:30 gibi tam kadro olmayı başaran 11 kişi nereye gittiklerini bilmiyorlardı. Aylardan Ocak saat 01:30 ve konyada dondurucu soğuk var ama önemli değil onlar için çünkü 3 yıldır aynı sınıfta oldukları arkadaşlarıyla ilk defa böyle bir etkinlik(çılgınlık) yapıyorlardı. ilk durakları kampüs girişi.Kampüse girmelerinin sakıncalı olacağını düşünen gençler geri dönüp yolda yürümeye başlar. Gruptan kopan bir kişi ise tek başına fotoğraf çektirmektedir. Diğerleri ise kampüs girişinde bulunan tabelayı gözlerine kestirmişlerdir. Tabelanın altında bir kaç fotoğraf çektirdikten sonra yolun ortasında fotoğraf çektirme amacı ile yola atlayan 11 kişi kamyon,otobüs vb. araçların arasında fotograf çektirdi. Oradan da petrolün orada bulunan restaurant'a giden gençlerden bazıları çorba içti. Çorbalar bittikten sonra çay sefası yapıldı ve hatıra fotoğrafları çekildi. Ardından tekrar yola çıkan gençler bir dizi fotoğraf da burada çekti ancak hazin bir durum yaşandı ve fotoğraf makinesinin pili bitti Smile
Gecenin sonu ise tek tek herkesin evlerine dağılmasıyla son buldu. işte o günün fotoğrafları.

The End
Kullanıcı profilini gör http://www.uiforum.tk
NaShit
Kurucu
Kurucu

Erkek
Lakap : SatiRist

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   13/3/2008, 01:30

haRbiden hiç bu kadaR çiLe çektiğim haLde bu kadaR eğLendiğimi hatıRLamıoRm Smile Önce Hüseyin,VoLkan,Kazım ve benim buLuşmamLa başLadı oLay,sonRa tek tek heRkesi evinden aLdık Very Happy
11 kişiyi tamamLadığımızda takım maça hazıRdı aRtık Razz
Ben o gün oRda oLan tüm kaRdeşLeRime haRbi teşekküR edioRm,unutuLmaz bi hatıRadıR hafızamda..

constantine
Yönetici
Yönetici

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   13/3/2008, 18:08

pale pale pale evet oleymıs yahu ben yokum ama allah kahretsın yahu
Kullanıcı profilini gör
bertug
Yönetici
Yönetici

Erkek
Lakap : berkut

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   15/3/2008, 01:39

sen yoktun ya o yüzden unutulmaz zaten sen olsan sıradan olurdu =)
oski
Seviye 1
Seviye 1

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   15/3/2008, 16:09

buyrun size unutulamayacak bir an: final zamanı saat 9 sularında sevgili arkadaşımız çağlar ın evinde toplanıp istatislik sınavına çalışmaya karar verdik. tabi ki tahmin edeceğiniz kadarıyla çalışma ortamı bir türlü bulunamadı birisi msn de knouşuyor birileri kendileri arasında sohbet ediyor birileri çay veya kola içme derdinde birileri de ders çalışma derdinde( ben ve çağlar) Smile bu ortam içerisinde saat 1 civarlarında bize karamandaki soruların gelmesi ve benimde kız arkadaşımdan soruları alma cabalarımla gecen 1 saat daha. tabi ki bize gelen karaman soruları okunmuyor ama sadece cvp larını görebiliyoruz. neyse cvp ları bir kağıda yadıktan sonra saat 3 civarlarında çalışmaya oturduk ve yaklaşık 1 30 dk çalıştıktan sonra herkes yatmayı istedi ve yattık ama herkesin içi rahattı çünkü biz çalışmıştık:) sabah saat 9 da olduğu için saat 8 de yola çıktık ve yolda giderken kimse derse bakmıyor sadece cvp şıklarını ezberliyordu. mesela 1-c 2-c 3 b 4 b vb.... sınava girdiğimizde hepimizin içi rahattı çünkü biz cvpları ezberlemiştik. sınavdan ilk çıkan galiba ben oldum direk diğer arkadaşlarımın sınava girdiği kapının oraya gittim ve onları beklemeye başladım , her 1 dk ara ile bizim grup sınıflardan dökülmeye başladı ve nasıl geçti ddiğimiz de herkesin cvp bı: 1 c 2 c 3 b 4 b vb.... işte bizim çılgınlar yine yaptılar yapacaklarını ama olsun bu bile bizde güzel bi hatıra olarak kaldı.
Kullanıcı profilini gör
<'BéYhUdE'>
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   16/3/2008, 01:30

valla o istatik sınavı gecesi bazı diye nitelendireceğim arkadaşlar bana 'sanaki' bizi uyuttuktan sonra ders çalışmaya devam etmiş ve istatistiğin püf noktasını bulmuşlar gibi geldi ki o bazı diye nitelendirdiğim arkadaşlar bütten geçerken diğer biz masum sınıfdaşlarım bütlerde sürünmüştük gibi geldi ama bilmiyorumm k, ne deesem oski sence sanada ölee geldi mi?? Very Happy:D
oski
Seviye 1
Seviye 1

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   16/3/2008, 06:57

valla da billa da ben hiç bir şekilde çalışmadım kardeşim lütfüüüüü. oğlum çalışmış olsam sınavdan ilk çıkan ben olur muyum? em sınava girdim hesap makinesini bile kullanmadım ama senin dediğin gibi aramızda hayinler olabilir...... cheers
Kullanıcı profilini gör
constantine
Yönetici
Yönetici

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   16/3/2008, 13:58

vay be acaba kım olabılır yahu Mad
Kullanıcı profilini gör
NaShit
Kurucu
Kurucu

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   16/3/2008, 18:49

Lan adi heRifLeR..o gün size geLcez die köpek kovaLadı HüseyinLe beni!!! Very Happy:D
romeo
PATRON
PATRON

Erkek
Lakap : junior

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   20/3/2008, 00:38

hea hatırladım nashitin telefonda bosna hersek polis merkezinde unutulmustu galiba...beni ordakı butun memurlarla muhattap etmıstınız sonunda zorla almıstım telefonu ıtıbarım sayesınde tabıkı...bak olum bıdaha unutmayın almam ona gore benımde bı haysıyetım var ulan....sonra amirleri geldi vay ferhat abi yapma etme dedi...valla dagıtacaktım merkezi ...gençler bı daha böyle şeyler yapıp ugrastırmayın beni ....
oski
Seviye 1
Seviye 1

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   21/3/2008, 03:53

ya naşit ya gerçekten yaa neden sen telini polis karakolunda unuttun ki yoksa bizim aramızdan çıkınca orayla bi münasebetin mi oldu. cheers
Kullanıcı profilini gör
<'BéYhUdE'>
Seviye 4
Seviye 4

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   21/3/2008, 23:13

sanmıyorum osman ya nashit ve polis karakolu her ikisi bir arada olacak kadar uzak gelio bana ama bi taraftan 'NaShİt' faktörü var ki benim düşüncelerimin ana maddesini oluşturuyo.. naşhitin ki bi dalgınlık galiba..( kardeşim nasıl savundum seni )Very Happy:D:D
oski
Seviye 1
Seviye 1

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   26/3/2008, 18:32

varol kardeşim benim
Kullanıcı profilini gör
NaShit
Kurucu
Kurucu

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   27/3/2008, 01:31

Puahahah Very Happy Lütfücüm savunmak zorundasın elimde manyak fotoların var bak ona göRe Very Happy:D:D
Bi de ben asLında kaRakoLda unutmadım, oRda bizim BAŞKOMİSER bi ARKADAŞ vaR, ona ödünç veRmiştim teLefonu siz de hemen yaygaRa yaptınız..Beni biLiRsiniz yüksek yeRLeRde yüksek dostLukLaRım vaRdıR Very Happy

erenn
Forum Canavarı
Forum Canavarı

Erkek

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   19/4/2008, 01:28

ya naşit, şu başkomiser arkadaşınla aranız pek ii diil gaaba!..
çünkü,hani o gece aramıştın ya 'kendi numaranı' o konuşmada sanki sesin titriodu!.. =)
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: 11 Çılgın Genç   

11 Çılgın Genç
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası